Не готова відгороджуватися: Венедіктова виступила проти "стіни" на Донбасі

Венедіктова зазначила, що вона проти простих рішень

Не готова відгороджуватися: Венедіктова виступила проти "стіни" на Донбасі

Відгороджуватися стіною від людей, які живуть на окупованих територіях Донбасу, не варто.

Як повідомляється в сюжеті програми "Сьогодні Новини" на телеканалі "Україна 24", таку заяву зробила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова, коментуючи слова президента Володимира Зеленського про референдум щодо "стіни" на Донбасі.

"Я можу сказати просто як громадянин. Мабуть, я як громадянин не готова ні від кого відгороджуватися стіною, якщо будуть голосувати на референдумі. Я не за прості рішення… Так, ми втратили сім років. Діти, які народилися сім років тому, вже ходять до школи в другий клас... Діти, яким було по сім років, зараз підлітки. Ми втратили багато чого ментально з нашими людьми, але ж це не означає, що ми маємо відмовлятися", - наголосила Венедіктова.

Читайте також: Бойовикам прийшло значне поповнення - екскомандир "Азова" про Донбас

Популярні відео

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що якщо влада не зможе врегулювати конфлікт на Донбасі дипломатичним шляхом, то рішення про "будівництво стіни на Донбасі" прийматиме народ на референдумі.

Раніше радник української делегації в ТКГ щодо Донбасу Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, скільки громадян Росії беруть участь у війні на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги