Путін шукатиме привід, щоб відмовитися від зустрічі із Зеленським - політик з РФ

Президент РФ не визнає українського лідера рівним собі, зазначив Леонід Гозман

Путін шукатиме привід, щоб відмовитися від зустрічі із Зеленським - політик з РФ

Президент Росії Володимир Путін шукатиме будь-які приводи, щоб не зустрічатися з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів російський політик Леонід Гозман.

"Путін не хоче зустрічатися із Зеленським, тому що ця зустріч для Путіна означає, по-перше, що він визнає Зеленського рівним собі, а по-друге, що він визнає свою участь у війні з Україною, чого йому не хочеться робити. Він весь час говорить про трактористів, шахтарів, які там нібито воюють, нібито там громадянська війна", - пояснив він.

Читайте також: Аналітик назвав провалом ЄС розмороження відносин з Росією

Популярні відео

На думку російського політика, Путін попередньо погодився зустрітися із Зеленським "тільки тому, що на нього тисне Європа і каже йому: у тебе конфлікт, ти повинен розмовляти".

"Мені здається, зустріч важливіша для Зеленського, а Путін шукатиме якісь приводи, щоб від неї відмовитися. Зокрема, нинішні українські санкції - чудовий привід, щоб відмовитися від зустрічі", - сказав Гозман.

Читайте також: Прізвища агентів Росії в українській владі відомі, але називати небезпечно - Гордон

Нагадаємо, прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що санкції України проти російських компаній і фізичних осіб є перешкодою для зустрічі Володимира Путіна і Володимира Зеленського.

Раніше російський опозиційний політик Леонід Гозман розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", чому РФ звинувачує Україну в провокуванні кризи на Донбасі напередодні брюссельського саміту НАТО.

Джерело Україна 24 Теги