Зеленський знає, чи піде на другий термін, але не говорить — політолог

Вадим Карасьов пояснив, чому президент не говорить про ймовірний другий термін

Зеленський знає, чи піде на другий термін, але не говорить — політолог

Президент Володимир Зеленський заявив, що не знає, чи піде на другий термін. Цю заяву прокоментував політичний експерт Вадим Карасьов у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Він вже знає, але поки не скаже, тому що ще рано говорити про це. Тому що якщо він тільки заявить, що йде на другий термін, то, по-перше, це гарна подача конкурентам — адже він обіцяв на один термін, а тепер не виконує свою обіцянку. По-друге, це означає, що буде де-факто початок передвиборчої кампанії — конкуренти тощо. Тобто країна житиме в електоральній лихоманці. Президенту це не потрібно сьогодні, і він це розуміє.

І, по-третє, якщо президент говорить, що йому ніхто не конкурент, але великий фрагмент цього інтерв'ю присвячує Кличку, коли він починає критикувати Кличка, значить, він думає, що на сьогодні Кличко - його єдиний конкурент. Тому якщо президент не збирається переобиратися, він не буде так багато часу свого інтерв'ю повертатися до теми Кличка", — сказав він.

Читайте також: "Стіна" на Донбасі обернеться повною втратою ОРДЛО - експерт про слова Зеленського

Популярні відео

Карасьов розповів, коли найкраще президенту оголосити про намір повторно балотуватися.

"Мені здається, президент давно вирішив, чи піде він на другий термін, але проблема в тому, коли про це заявити. Краще це зробити якомога пізніше, тому що всі чинні президенти роблять заяви про другий термін останніми. А навіщо? Вони президенти, у них є можливість проводити виборчу кампанію і не говорити про це вголос. Вони їздять по регіонах, працюють. Нехай конкуренти про це заявляють, згоряють, роблять фальстарти. Найшкідливіша річ, яку може дозволити чинний президент, — це заявити, що він відразу, після того, як переміг, йде на другий термін. Будь-яке рішення розглядатиметься через лупу перевиборів", — сказав він.

Раніше перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив про створення IT-проєкту щодо реформ під лідерством Зеленського.

Джерело Україна 24 Теги