Венедіктова на Донбасі відкрила Центр з протидії сімейному насильству

Генеральна прокурорка поспілкувалася з главами обласних прокуратур про стан злочинності

Венедіктова на Донбасі відкрила Центр з протидії сімейному насильству

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова відправилась з робочою поїздкою на Донбас для обговорення стану злочинності з керівниками обласних прокуратур.

В її рамках генпрокурорка взяла участь у відкритті Консультаційного центру з  впровадження корекційних програм для осіб, які вчиняють насильство в сім'ї, у м. Костянтинівці. Консультаційний центр для роботи з кривдниками створили у приміщенні Костянтинівського відділу поліції — це спеціально обладнаний кабінет для роботи психологів з тими, хто вчиняє насильство у сім’ї.

Цьогоріч протидію кримінальним правопорушенням, пов’язаним з домашнім насильством, визначено одним із пріоритетів роботи органів прокуратури. Ірина Венедіктова також виступила на круглому столі "Від діалогу до взаємодії. Профілактика насилля. Надбання. Проблеми. Перспективи".

Читайте також: Україна — сексистська країна: Венедіктова висловилась про дискримінацію

Генпрокурорка наголосила на важливості протидії будь-яким проявам насилля на рівні держави та в умовах збройного конфлікту на сході України й підкреслила нагальність захисту дітей, 7% яких щорічно потерпають від жорстокості.

Венедіктова також заслухала звіти керівників Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської обласних прокуратур і Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил щодо поставлених президентом завдань з підтримання законності та протидії злочинності.

Раніше Ірина Венедіктова розповіла про відносини з президентом України Володимиром Зеленським.

Джерело Україна 24 Теги