Стефанчук заявив про створення IT-проєкту з реформ під лідерством Зеленського

Новий проєкт управління державою під лідерством Зеленського буде представлений у серпні або вересні

Стефанчук заявив про створення IT-проєкту з реформ під лідерством Зеленського

В Україні готується загальнонаціональний проєкт управління державою — подробиці розповів перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук у програмі "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24".

"Ми зараз налагодили роботу планування діяльності щодо формування державної політики в Україні, де ми від обіцянок президента і комплексної програми Кабінету міністрів спустилися до найнижчого рівня. У серпні або вересні — це інсайд — повинна бути презентація IT-програми, яка називається умовно Project UA, де буде прописано все: від верхнього рівня до нижнього, що ми повинні за три роки планування змінити в країні.

Для президента це важливо, він бере свою програму і викликає до себе міністра, голову комітету, главу Офісу президента й каже: "Ми обіцяли реформу в частині медичного страхування. Я хочу знати, коли ми це вирішимо законодавчо, організаційно, і коли люди отримають результат". Або коли йшла дискусія про екологію, розповідали про заводи тощо, а він каже: "Стоп. Так не працює. Коли громадяни України зможуть пити воду з крана?" Те ж саме з пакетиками, законопроєкт про які довго мусолили в Раді...", — розповів він.

Читайте також: У Зеленського пояснили необхідність важливої реформи: подробиці

Стефанчук пояснив, що собою являтиме Project UA.

"Це фактично розписана програма по 22 стратегічних напрямках, як повинна розвиватися країна. Вони всі будуть зверстані у 12 національних програм. Кожна програма має підпрограми та виконавців. Ми виходимо з того, що не може робитися реформа заради реформи. Тому потрібна мета, що ми робимо для досягнення мети, які конкретні результати ми повинні отримати, який бюджет закладається під ці речі, хто відповідає за процес, які терміни даються і яка відповідальність настає для лідера, якщо він не в строк або неефективно виконає свою реформу. Ми це все розклали, а зараз поклали це на IT-інструмент. Це під лідерством президента, але це національний проєкт управління державою", — сказав він.

Раніше Руслан Стефанчук розповів про дисципліну всередині фракції "Слуга народу".

Джерело Україна 24 Теги