У ТКГ щодо Донбасу сподіваються на вирішення гуманітарних питань через зміну послів ОБСЄ

Тетяна Іванова припустила, що громадянство нової представниці ОБСЄ вплине на переговори

У ТКГ щодо Донбасу сподіваються на вирішення гуманітарних питань через зміну послів ОБСЄ

В гуманітарній підгрупі української делегації в Тристоронній контактній групі сподіваються, що питання обміну людьми та відкриття контрольних пунктів в'їзду-виїзду просуватимуться у зв'язку зі зміною представників ОБСЄ в ТКГ. Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" сказала член гуманітарної підгрупи Тетяна Іванова.

"У нас просувалося дуже маленькими кроками питання відкриття КПВВ, ці питання (обміну людьми та відкриття КПВВ - ред.) блокуються тільки з боку ОРДЛО, з непідконтрольних територій. Але прогресу там тривалий час не було. Посли помінялися, зокрема і в гуманітарній підгрупі, і ми вважаємо, що у зв'язку з тим, що у нас буде новий модератор у гуманітарній підгрупі ОБСЄ, ситуація може змінитися. Ми дуже на це сподіваємося", - сказала Іванова.

Читайте також: Більше жертв з того боку — член ТКГ про загострення на Донбасі

Представник української підгрупи висловила припущення, що громадянство нової представниці ОБСЄ в ТКГ вплине на хід переговорів.

"Сподіваюся, що у нас буде інша ситуація. Новий координатор жінка - у неї громадянство Фінляндії, ми знаємо, що відносини Фінляндії та Росії не завжди були гладкими та безпроблемними. У нас є надія, що вона буде керуватися виключно документами й дуже серйозно ставитися до позиції Росії в переговорному процесі", - сказала Іванова.

Читайте також: Виклик для Росії: в ТКГ сказали, як Путін сприйняв справу проти Медведчука

Нагадаємо, раніше Тетяна Іванова в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповіла, що в ОРДЛО шукають чергові приводи, щоб не відкривати контрольні пункти в'їзду-виїзду на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги