Прізвища агентів Росії в українській владі відомі, але називати небезпечно - Гордон

Журналіст не готовий назвати ці прізвища, оскільки побоюється за своє життя

Прізвища агентів Росії в українській владі відомі, але називати небезпечно - Гордон

Журналіст Дмитро Гордон вважає, що на вищих керівних посадах України знаходяться російські агенти, "імена яких відомі", але він не готовий їх назвати, оскільки побоюється за своє життя. Про це він сказав у програмі "Хард з Влащенко" на каналі "Україна 24".

"У нас люди в державних структурах, як правило, стурбовані одним - особистим добробутом, їм ні до чого немає діла. Багато з них є агентурою Російської Федерації, виконують завдання свого керівництва. Керівництво Росії зацікавлене в розвалі України. "Раз ми вас не взяли так, розваліться зсередини". Це називається "гібридна війна". Вони до неї добре готові, проводять таку війну проти цілої низки держав", - сказав журналіст.

Популярні відео

Гордон розповів, що "якщо почне називати прізвища, його вб'ють".

"З огляду на наш непатріотизм, жадібність, свинство внутрішнє, вони використовують це вкупі з іншими речами для розвалу української державності. Я знаю дуже багато прізвищ агентів КДБ, ФСБ, які перебували й перебувають на найважливіших посадах в Україні. На одну з ваших програм я приходив з величезною охороною. Це не приватна охорона, а надана державою. В особливо складних ситуаціях вона збільшується кратно і доходить до 20 і більше осіб. Якщо я почну називати прізвища, мене просто вб'ють, мені життя подобається", - сказав Гордон.

Читайте також: Росія активізує агентуру - дипломат про події після "нормандської зустрічі"

За словами журналіста, прізвища ці відомі й гучні.

"Ці прізвища відомі всім головам СБУ різних років, всім заступникам, всім керівникам військових розвідок. Ось вийшов би хтось із них і сказав: я, такий-то, хочу вам назвати агентуру Російської Федерації в керівництві України. Я ставив це питання генералам СБУ, керівникам СБУ. Мені шановні люди говорять прямо в інтерв'ю, що не можуть цього зробити через наступні випадки: якщо ми почнемо видавати людей, кого ми потім завербуємо? Друге, існує неписане правило спецслужб - ніколи не здавати агентуру. Третє, люди бояться. І я їх розумію, прізвища гучні", - сказав Гордон.

Читайте також: "З Кремлем все зрозуміло": Гордон пояснив різницю між "агентами Сороса" і Росії

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" ексглава СБУ Ігор Смешко заявив, що всі державні службовці та політики повинні при поході до влади відповідати на запитання: як вони ставляться до агресії Росії проти України.

Джерело Україна 24 Теги