Треба дозволити РНБО розстрілювати - Гордон відреагував на законопроєкт щодо санкцій

Коментуючи ініціативу "слуг народу", журналіст згадав про сталінський терор

Треба дозволити РНБО розстрілювати - Гордон відреагував на законопроєкт щодо санкцій

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" розкритикував законопроєкт "слуг народу", в якому пропонується заборонити судам зупиняти дію санкцій Ради національної безпеки і оборони.

"Мені "подобається" проєкт такого закону, "сподобалося", якби його ухвалили. Я б його трохи вдосконалив - дозволив би РНБО розстрілювати людей, які, на думку РНБО, шкодять Україні, причому прямо на засіданнях РНБО. І все б це показували по телевізору. Це дуже хороший закон, якщо його приймуть, от тільки треба з розстрілами. Почати з олігархів, розстрілювати, кремувати, і попіл розвівати над будівлею РНБО - це було б круто. А потім би і до нас би дісталися, розстріляли б усіх", - іронізує він.

Читайте також: Експрем'єр назвав проблему з санкціями РНБО: буде російський виграш

Популярні відео

Журналіст підкреслив, що він є "людиною, що знає про сталінський терор не з чуток".

"Я вивчав документи в архівах СБУ, я можу сказати, що тим, хто починає гратися в ці "трійки" і позасудові рішення, треба дати зараз по руках, а деяким руки відгризти і відбити, щоб вони не намагалися такі закони просувати", - заявив Гордон.

Читайте також: Україна вводить санкції проти низки російських акторів: міністр розкрив деталі

Нагадаємо, нардепи від "Слуги народу" зареєстрували у Верховній Раді проєкт закону, згідно з яким суди не зможуть зупиняти дію санкцій Ради нацбезпеки і оборони.

РНБО 18 червня запровадила санкції проти бізнесменів Дмитра Фірташа і Павла Фукса.

Бізнесмен Павло Фукс в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав санкції особистою помстою секретаря РНБО Олексія Данілова та пообіцяв оскаржити їх через суд.

Джерело Україна 24 Теги