Гордон заявив, що парад на Майдані повинна приймати жінка-міністр оборони

Журналіст запропонував кандидатуру

Гордон заявив, що парад на Майдані повинна приймати жінка-міністр оборони

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" заявив, що Міністерство оборони України замість Андрія Тарана має очолити жінка, і запропонував кандидатуру - нардепа від "Слуги народу" Ірину Верещук.

"Я б призначив нормального міністра оборони, а не людину, яка ще пам'ятає Брежнєва. У нас у воюючій країні міністр оборони і начальник Генштабу один з одним не розмовляють і судяться. Наскільки я розумію, скоро пана Тарана знімуть з поста міністра оборони. І дуже хотілося б, щоб цей пост зайняв хтось молодий, прогресивний, обізнаний, а ще краще жінка", - заявив журналіст.

Читайте також: На прикладі країни колишнього СРСР: Гордон пояснив, як реформувати армію України

Популярні відео

Гордон зазначив, що він би "однозначно призначив Ірину Верещук".

"Вона чітка, швидка, обізнана, вона офіцер. Ще добре, якщо в 30-ту річницю незалежності парад на Майдані Незалежності буде приймати жінка-міністр оборони. Красиво. Це мої умовиводи, тому що далі терпіти Тарана на посаді міністра оборони - це погано. Це пуста людина, що надуває щоки. А армія перебуває в поганому стані, там розкрадання як і раніше процвітає. За розкрадання в армії воюючої країни треба рубати руки, я б особисто цим займався", - сказав він.

Читайте також: Гордон розповів, чи піде воювати за Україну

Раніше журналіст Дмитро Гордон розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", в який спосіб можна підвищити боєготовність української армії.

Джерело Україна 24 Теги