Російський політик пояснив нові звинувачення Кремля на адресу України

Леонід Гозман також розповів, що для Росії є символом глобальної невдачі

Російський політик пояснив нові звинувачення Кремля на адресу України

Російський опозиційний політик Леонід Гозман розповів в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24", чому РФ звинувачує Україну в провокуванні кризи на Донбасі напередодні брюссельського саміту НАТО.

"По-перше, це для своїх. Потрібно постійно отримувати підтвердження того, чому в нас все так хріново - чому ціни ростуть, чому щеплень не вистачає і так далі - це тому, що вороги кругом. "Фронтменом" наших ворогів є ви - ми ж все для вас добре робимо, а ви всі невдячні чомусь. Крім того, вони не вміють нічого іншого говорити. Раніше такі ляльки були - натиснеш на живіт, а вона каже "мама". Вона не вміла говорити нічого крім "мама". Якщо її на підлогу кинути - вона теж буде "мама" казати. І наші теж нічого іншого не вміють говорити, вони кажуть - ось Україна винна, ось американці", - пояснив Гозман.

Читайте також: Психологиня пояснила "мову жестів" Байдена на зустрічі з Путіним: є три важливих моменти

Популярні відео

Також російський політик зазначив, чому керівництво РФ болісно реагує на тему НАТО:

"Крім того, що НАТО - це серйозна військова структура, з якою важко Росії мати справу, це ще й символ нашої глобальної невдачі. Колись було НАТО і був Варшавський договір. Зараз всі колишні члени Варшавського договору розбіглися, і практично всі вступили в НАТО... Ми залишилися самі".

Нагадаємо, міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що Україна напередодні саміту НАТО в Брюсселі спровокувала чергову кризу на Донбасі на догоду "деяким європейським країнам".

Раніше російський політик Леонід Гозман в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи може президент Росії Володимир Путін почати велику війну проти України.

Джерело Україна 24 Теги