Ляшко розкритикував санкції РНБО: все це неконституційно

Політик порівняв рішення РНБО з таємними протоколами Політбюро

Ляшко розкритикував санкції РНБО: все це неконституційно

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" назвав неконституційними всі рішення Ради національної безпеки та оборони щодо запровадження санкцій.

"Мене цікавить те, що ці санкції (які оголошує секретар РНБО – ред.) незаконні, неконституційні. Всі ці санкції так званого РНБО, цирку цього – реальний державний орган, який мав би займатися державними питаннями безпеки і оборони – це перетворилося на порнуху, на цирк. Вони взагалі дискредитували цей орган. Вони збирають його з будь-якого приводу, то по боротьбі з контрабандою, то по боротьбі з "злодіями в законі", завтра будуть збирати по боротьбі з засухою", - заявив політик.

Читайте також: Експрем'єр назвав проблему з санкціями РНБО: буде російський виграш

За словами Ляшка, "насправді все це неконституційно – крапка".

"Ніхто не має права нікого позбавляти конституційних прав на володіння, на повагу до гідності, на судовий захист. Якщо з вас роблять контрабандиста, корупціонера – дайте можливість відповісти. А коли ви позбавляєте цієї можливості, то чим це відрізняється від таємних протоколів Політбюро, де рознарядку на розстріли давали, потім через 70 років цих людей реабілітовують", - наголосив лідер Радикальної партії.

Читайте також: Україна вводить санкції проти низки російських акторів: міністр розкрив деталі

Раніше екссекретар РНБО Олександр Данилюк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що рішення РНБО про введення санкцій підміняють собою роботу правоохоронних органів, тому в майбутньому їх можна буде скасувати через суд.

Джерело Україна 24 Теги