Нагадує засідання політбюро — Ляшко про нові санкції РНБО

Олег Ляшко розповів, що не так з новими санкціями проти бізнесменів

Нагадує засідання політбюро — Ляшко про нові санкції РНБО

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в програмі "Україна з Тираном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24" порівняв рішення РНБО про санкції з рознарядками ВКП(б) на розстріл деяких осіб.

"Я підтримую єдине рішення РНБО, яке було, це щодо Медведчука і щодо кремлівських каналів, тому що це рупори пропаганди, Україна повинна захищатися. Все, що далі пішло, не відповідає ані Конституції, ані законам. Всі ці засідання РНБО мені нагадують засідання політбюро ВКП(б), коли таємними рішеннями ВЧК отримувала рознарядки на розстріли та посадки, а через 70 років всі ці таємні протоколи розкривалися і засуджувалися", — заявив він.

Читайте також: Данилюк про нові санкції РНБО: є сумніви з першого моменту

Популярні відео

На думку Ляшка, нові санкції порушують Конституцію.

"Сьогодні фактично рішеннями РНБО підміняється судова система, нівелюються конституційні права. Якщо закон про санкції передбачає відповідальність за фінансування тероризму, то сьогодні санкції накладаються на кого завгодно. Від свавілля ніхто не застрахований. Ці механізми неконституційні та протизаконні", — сказав він.

Нагадаємо, Рада національної безпеки та оборони 18 червня ввела санкції щодо бізнесменів Дмитра Фірташа і Павла Фукса.

Секретар РНБО Олексій Данилов заявив, зокрема, що Павло Фукс нібито причетний до незаконного отримання ліцензій на видобуток корисних копалин в Україні.

Раніше бізнесмен Павло Фукс назвав санкції проти нього особистою помстою.

Джерело Україна 24 Теги