Поразка України — це поразка США: Ляшко висловився про військову допомогу

Олег Ляшко розповів, чому допомога США важлива для України

Поразка України — це поразка США: Ляшко висловився про військову допомогу

Якщо Україна програє в протистоянні з Росією, це буде програш США — таку заяву зробив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Американці сповідують, що вони провідники демократії у світі. Так ось, перемога України над російською агресією — це перемога США, поразка  України — це поразка Сполучених Штатів і персонально президента Байдена", — заявив він.

Читайте також: Без США ніяк: "слуга народу" висловилася про новий формат переговорів щодо Донбасу

Популярні відео

За словами Ляшка, відмова в наданні нового траншу військової допомоги від США — це поганий знак.

"Тому коли сьогодні США визнають, що заморозили нам допомогу, я вважаю, що це абсолютно неправильне рішення. І звертаюся до наших американських партнерів з проханням переглянути це рішення, тому що воно загрожує здоров'ю, безпеці, життю українських військовослужбовців, національній безпеці України. Більш того, на зустрічі президентів президент України обов'язково повинен підняти питання щодо укладення прямого договору про визнання України в статусі основного союзника США поза НАТО", — сказав він.

Читайте також: Україна може звернутися до США щодо НАТО: нардеп розкрив деталі

Раніше повідомлялося, що США вирішили призупинити військову допомогу для України на 100 мільйонів доларів — у Штатах пояснили, що допомога призначалася на випадок активної агресії Росії, але на цей момент її не відбулося.

Джерело Україна 24 Теги