Треба виходити зі своєї зарплати — нардеп висловився про службове житло

Депутат з "Батьківщини" розповів, чого не можна допускати щодо житла для депутатів

Треба виходити зі своєї зарплати — нардеп висловився про службове житло

Службове житло депутатів не повинно бути приватизовано, заявив нардеп Андрій Ніколаєнко в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Я не користуюся такими можливостями (компенсацією за житло - ред.), вони мені не потрібні. При цьому я вважаю, що, з одного боку, людина, яка планує стати народним депутатом, повинна розраховувати на те, щоб, як і більшість українців, виходячи з можливостей своєї зарплати вирішувати свої щоденні проблеми. При цьому можна застосовувати інструменти, які використовуються в багатьох іноземних державах — це службове житло, але без можливості його приватизації", — сказав він.

Читайте також: Ціну підняли у 30 разів — Піскун розповів, як виселився з держдачі

За словами депутата, після закінчення повноважень депутати й чиновники не повинні жити в цьому житлі.

"Ми знаємо, що багато наших чиновників використовували варіант службового житла і потім його приватизовували. Ми розуміємо, що при сьогоднішніх зарплатах в Україні в цілому і в Києві зарплата народного депутата значно менша, ніж різних представників наглядових рад. І важливо розуміти, що інструмент службового житла повинен бути унормований, щоб ніхто не мав можливості після закінчення своїх повноважень там проживати — ані міністр, ані президент, ані хтось інший", — сказав він.

Раніше народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко жорстко розкритикував податкову амністію.

Джерело Україна 24 Теги