Без США ніяк: "слуга народу" висловилася про новий формат переговорів щодо Донбасу

Єлизавета Ясько розповіла, для чого потрібно везти в США новий варіант Мінських угод

Без США ніяк: "слуга народу" висловилася про новий формат переговорів щодо Донбасу

Для чого президенту України Володимиру Зеленському потрібно везти на зустріч з президентом США Джо Байденом оновлений варіант Мінських угод, розповіла народний депутат зі "Слуги народу" Єлизавета Ясько в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Що таке Мінські домовленості? Це та отруйна спадщина, яка нам дісталась. Звичайно, вона нам не подобається, але, на жаль, у рамках міжнародного права це єдиний формат, який зараз у нас існує. Ми бачимо, що він не працює, що був певний прогрес з питань ув'язнених, але більше нічого не відбувається. Для того щоб це оновити, нам потрібно створити якісь нові можливості для цього формату", — сказала вона.

Читайте також: Тимошенко розкритикувала Мінські домовленості: весь світ знає, які там пріоритети

Ясько зазначила, що США можуть допомогти змінити формат переговорів.

"США — це та політична сила, яка може забезпечити нову хвилю цих переговорів. І для нас це важливо, не тільки для мінського формату, але й для Кримської платформи, куди будуть залучені різні країни. Важлива роль США, тому що ми бачимо, що в нормандському форматі не той результат, який Україна хоче отримати. Ми хочемо миру і конкретних досягнень, але Росія не зважає на це. Потрібно так оновити, щоб Росія почала це брати до уваги. Без США тут ніяк", — сказала вона.

Раніше радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович розповів про необхідність переформатування Мінських угод.

Джерело Україна 24 Теги