Путін не бачить Україну незалежною: російський політик про можливу війну

Президент РФ розглядає Україну як бунтівну васальну територію, зазначив Леонід Гозман

Путін не бачить Україну незалежною: російський політик про можливу війну

Президент Росії Володимир Путін не буде починати велику війну проти України заради подачі води з Дніпра в окупований Крим, однак може зважитися на цей крок заради якихось інших цілей.

Таку думку висловив в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" російський політик Леонід Гозман.

"Нашій владі наплювати, як живуть люди і в окупованому Криму, і в усій Росії. Тому війну заради дніпровської води він (Путін - ред.) не почне. Він може почати війну заради якихось інших цілей, власних, для власної величі, ще для чогось, щоб вас утримати від вступу до НАТО. А біди людей, які живуть в Криму - в труні він бачив", - заявив Гозман.

Читайте також: Психологиня пояснила "мову жестів" Байдена на зустрічі з Путіним: є три важливих моменти

Популярні відео

Російський політик також прокоментував слова Путіна про те, що членство України в НАТО є для нього "червоною лінією":

"Володимир Володимирович розглядає Україну як бунтівну васальну територію. Він не бачить у вас незалежної країни, він ніяк не може з цим змиритися. Вони насилу змирилися з незалежністю колишніх країн Варшавського договору, насилу погодилися з незалежністю колишніх республік радянської Прибалтики. Є дві колишні республіки, з незалежністю яких вони ніяк не можуть примиритися - ви і Білорусь. У цьому насправді справа. Наше керівництво, на жаль, не бачить, як можна жити з незалежною Україною. І тому проблеми вони не вирішують нормальним шляхом, а говорять зверхньо "через губу", що "це для нас червона лінія". А яке діло Україні до твоїх червоних ліній? З якого дива ти пояснюєш людям, що їм можна робити, а що не можна?"

Раніше юрист-міжнародник Борис Бабин в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як Україна має намір вимагати від Росії виплати репарацій за збитки, заподіяні війною.

Джерело Україна 24 Теги