Тимошенко розкритикувала Мінські домовленості: весь світ знає, які там пріоритети

Лідерка "Батьківщини" нагадала, що домовленості "вже восьмий рік не спрацьовують"

Тимошенко розкритикувала Мінські домовленості: весь світ знає, які там пріоритети

Лідерка партії "Батьківщина", народна депутатка Юлія Тимошенко в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" заявила, що в Мінських домовленостях містяться умови, несумісні з національними інтересами України.

"Все й далі йтиме на основі Мінських домовленостей. Вже восьмий рік вони не спрацьовують, тому що там прописані алгоритми, які несумісні з національними інтересами України. Мені було "приємно" чути, що Мінські домовленості - це наше все. Весь світ знає, як там виставлені пріоритети: вибори, після того, як влада під контролем Росії буде обрана, вже щось буде відбуватися. Якщо в такому стані частина країни повернеться, це буде означати, що ми не будемо контролювати всю територію України", - сказала Тимошенко.

Читайте також: Немає руху вперед — Кравчук висловився про переговори щодо Донбасу

Популярні відео

За її словами, така ситуація "несумісна з незалежністю і суверенітетом України, це глухий кут".

"Коли я чую, як в Україні бадьоро обговорюється саміт Байдена і Путіна, я згадую слова Григорія Сковороди: "Все життя людина шукає десь своє щастя, і не здогадується, що щастя завжди знаходиться поруч". Якщо ми будемо чекати від переговорів лідерів інших держав, що інтереси України будуть номером один, ми будемо виглядати інфантильно", - зазначила лідерка "Батьківщини".

Раніше радник української делегації в ТКГ щодо Донбасу Олексій Арестович в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент України Володимир Зеленський має приїхати до США з новим варіантом Мінських угод.

Джерело Україна 24 Теги