Мінський формат потрібно трансформувати — в ТКГ розповіли як

Тетяна Іванова розповіла, чому Мінський формат віджив своє

Мінський формат потрібно трансформувати — в ТКГ розповіли як

Мінський формат переговорів необхідно трансформувати, заявила членкиня гуманітарної підгрупи української делегації в ТКГ Тетяна Іванова в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Українська делегація в Тристоронній контактній групі дуже давно наполягає на тому, що Мінський формат має бути трансформований. У цьому форматі є такі положення, які або взаємно виключають одне одне, або неможливі для виконання. Наприклад, частина з безпеки проведення виборів і виведення військ після проведення виборів. Одночасно це неможливо зробити. А тому ми будемо вітати трансформації Мінського формату, які йдуть на користь Україні, нашому суверенітету", — сказала вона.

Читайте також: Напруга на Донбасі може знизитися — політолог про зустріч Байдена і Путіна

Популярні відео

Іванова розповіла, як потрібно трансформувати формат переговорів і чи є готові варіанти.

"Ми будемо вітати залучення міжнародних партнерів, в тому числі Сполучених Штатів, для вирішення цього питання. Чи можливо це? Я думаю, над цим потрібно працювати.

У нас є написаний і запропонований (новий формат - ред.) на минулих засіданнях ТКГ. Але далі це питання не просунулося, оскільки були переговори в той час радників Нормандського формату, і там також пропонували своє бачення. Я думаю, коли це все буде разом зібрано, можливо, цей документ буде написаний в якомусь остаточному варіанті", — сказала вона.

Раніше засновник добровольчого батальйону "Азов", екснардеп Андрій Білецький розповів, що бойовики ОРДЛО отримали поповнення і сьогодні значно більше готові до війни.

Джерело Україна 24 Теги