Фанати СРСР образилися — Гончаренко про бійку у Верховній Раді

Олексій Гончаренко нагадав ОПЗЖ, де є демократія і права людини

Фанати СРСР образилися — Гончаренко про бійку у Верховній Раді

Народний депутат від фракції "Євросолідарність" Олексій Гончаренко висловився про скандал зі "Слугою народу" Потураєвим та ОПЗЖ, який переріс у бійку, в програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Я б хотів звернути увагу на те, що фракція ОПЗЖ обурилася. Безумовно, слова про розстріл неприйнятні, сам Потураєв за це вибачився. Але партія ОПЗЖ просуває весь час ось ці радянські наративи, сталінські. Прославляють Радянський Союз, де і насправді розстрілювали, і розстрілювали мільйонами. Життя людське нічого не вартувало. І вся їхня політика — це паразитування на ностальгії за Радянським Союзом", — заявив він.

Читайте також: Нардеп пішов з ефіру "Україна 24" через скандал з Добкіним: подробиці та відео

Популярні відео

Гончаренко зазначив, що партія ОПЗЖ згадала про права людини, коли її образили.

"Але в Радянському Союзі окрім космосу і балету було ще повне нехтування правами людини, масові розстріли та вбивства. У 30-ті — 40-ві, та й потім, і 60-ті, Новочеркаськ і багато чого іншого. Партія прорадянська, але коли відчули стосовно себе сталінські методи та сильну руку, то обурилися, і заговорили про права людини, Європу та демократію. Це найважливіші речі, але в країні, куди вони нас тягнуть, Російській Федерації, нічого цього немає", — заявив він.

Нагадаємо, "слуга народу" Микита Потураєв різко висловився на адресу ОПЗЖ під час розгляду понад 500 поправок до законопроєкту про незалежність Нацради з телебачення і радіомовлення. Він заявив, що "епоха бідності" в Україні закінчиться, коли "повсталий народ витягне ось цю фракцію, доходи якої можна порівняти з річним бюджетом України, і розстріляє". Після цих слів почалася сутичка.

Теги