Всі адмінпослуги будуть онлайн: віцепрем’єр назвав дату

"ЦНАПи завжди працюватимуть", - запевнив Федоров

Всі адмінпослуги будуть онлайн: віцепрем’єр назвав дату

Віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі програми «Сьогодні Ввечері» на телеканалі «Україна 24» назвав дату, коли в Україні планують запровадити 100% адміністративних послуг онлайн.

«Все не відбудеться в один день. Це початок входу в режим, який відбувається у нас уже 1,5 року. Нам потрібно пришвидшитись, щоб до кінця 2023 року відцифрувати всі адміністративні послуги. Тому ми одночасно запускаємо сервіс і будуємо інфраструктуру для цього, наводимо лад з реєстрами, підключаємо до інтернету об’єкти соціальної інфраструктури. Цього року підключимо 6 тисяч, і наступного в нас залишиться 6 тисяч – 95% будуть покриті інтернетом. Для цього ми навчаємо держслужбовців базовій цифровій грамоті», - заявив міністр.

Читайте також: Додаток "Дія" доповнять новою зручною функцією: що чекає на українців

Популярні відео

«Ми для себе ставимо ціль – до кінця 2023 року запустити 100% державних послуг онлайн. І запровадити принцип – якщо послуги немає онлайн, її не може існувати офлайн. Але ЦНАПи завжди працюватимуть, завжди будуть люди, які отримуватимуть послуги офлайн, люди старшого покоління. Але коли ми запускаємо сервіси, ми спрощуємо процедури, і буде менше навантаження на ЦНАПи. Таким чином менші черги, і для людей, які не цифрові, буде легше отримувати адмінпослуги в ЦНАПах», - додав Федоров.

Читайте також: Прописка онлайн: міністр розповів, як полегшать життя українцям

Раніше глава Мінцифри Михайло Федоров розповів на телеканалі "Україна 24" про подробиці законодавчого закріплення електронного паспорта.

Джерело Україна 24 Теги