Переговори Байдена і Путіна: експертка вказала на важливий нюанс

Як зазначила Лана Зеркаль, "з ворогами можна говорити по-різному"

Переговори Байдена і Путіна: експертка вказала на важливий нюанс

Переговори президентів Росії та США Володимира Путіна і Джо Байдена показали відсутність довіри між Москвою і Вашингтоном.

Таку думку висловила під час спецефіру "Женевська зустріч" у програмі "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" ексзаступниця голови МЗС Лана Зеркаль.

"Я думаю, це була зустріч, яка була присвячена пошуку балансу домовленостей, а не довіри. І те, що вони говорили достатньо довго наодинці, свідчить про те, що за лаштунками залишилося дуже багато тем. І дуже цікаво, що першим до мікрофонів вийшов Путін, а Байден підійшов до преси, дочекавшись закінчення його пресконференції. Це свідчить про відсутність довіри один до одного", - сказала ексзаступниця міністра закордонних справ.

Читайте також: Путін припустився цікавої обмовки щодо України - "слуга народу" про переговори в Женеві

Популярні відео

Коментуючи можливі теми переговорів двох президентів, Зеркаль зазначила:

"Я припускаю, що Путін завжди дотримується своїх типових наративів, які він використовує завжди. Думаю, що цей раз не був винятковим. Чи йшлося про Україну? Думаю, йшлося, тому що про Україну йшлося ще на саміті НАТО і під час зустрічі G7 - і це одне з питань, яке зараз дуже чітко окреслене. Що стосується того, що не було ворожої атмосфери, то це дуже добре. Але при цьому і на саміті G7, і в комюніке НАТО Росія зазначена серед ворогів. Звичайно, з ворогами можна говорити по-різному. І якщо є можливість знайти якісь точки дотику, то це вже щось".

За її словами, буде дуже показовим, "як будуть розвиватися наступні шість місяців, і про що розмовлятимуть держсекретар Блінкен і голова МЗС Росії Лавров у наступні місяці".

Читайте також: У Росії пояснили резонансну заяву Путіна про Україну і НАТО

Раніше член української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи вплине зустріч президентів РФ і США Володимира Путіна і Джо Байдена на переговори щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги