Ексміністр розповів, чи домовилися Байден і Путін щодо України

Президенти позначили свої позиції і накреслили "червоні лінії"

Ексміністр розповів, чи домовилися Байден і Путін щодо України

Президенти США і Росії Джо Байден і Володимир Путін на переговорах у Женеві залишилися на своїх позиціях у питанні війни РФ проти України.

Про це під час спецефіру "Женевська зустріч" у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів народний депутат від "Батьківщини", колишній віцепрем'єр-міністр з питань європейської інтеграції Григорій Немиря.

"Путін на брифінгу сказав, що не було запрошення від Байдена відвідати Вашингтон. Це означає, що сторони визначили свої позиції, подивилися, де вони збігаються, де розходяться, означили червоні лінії. І тепер вони будуть дивитися…" – зазначив нардеп.

Читайте також: Путін зробив низку дивних заяв - журналіст про переговори з Байденом

Популярні відео

Як пояснив Немиря, кожен президент на брифінгу звертався до своєї домашньої аудиторії:

"Стиль, яким говорив Путін, мова, яку він вживав, приказки... Байден звертається до американської аудиторії, тієї частини, яка звинувачує його в тому, що він хоче замиритись з Путіним і здати національні інтереси США. Тому він тут виглядає жорстким. Він постійно згадує свою жорсткість стосовно кібербезпеки, що є, можливо, темою №1 у США. Він говорить про гуманітарний аспект, але про нього згадав і Путін - що може бути прогрес в обміну людьми, які знаходяться в тюрмах".

Також колишній віцепрем'єр зауважив, що "в питанні війни Росії з Україною сторони залишилися на своїх позиціях".

Читайте також: У ТКГ сказали, як зустріч Байдена і Путіна вплине на переговори щодо Донбасу

Раніше старший науковий радник Atlantic Council Андерс Аслунд в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Джо Байден на переговорах вказав Володимиру Путіну на "червоні лінії".

Джерело Україна 24 Теги