Дипломат про переговори Путіна з Байденом: місце України буде дуже важливим

Від Байдена очікують серйозних заяв на підтримку України

Дипломат про переговори Путіна з Байденом: місце України буде дуже важливим

Президент Росії Володимир Путін на зустрічі з президентом США Джо Байденом готовий "обміняти" Україну на будь-яке інше питання переговорів, проте Байден не дасть йому такої можливості.

Про це розповів під час марафону "Женевська зустріч" в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" експосол України у США Олександр Моцик. На запитання, яким буде місце України на переговорах, дипломат відповів:

"Я думаю, що місце України буде дуже важливим з точки зору Америки. Тому що президент Байден підтвердить територіальну цілісність України у міжнародно визнаних кордонах, обов'язково скаже, що Крим - це Україна, порушить питання окупованої частини Донбасу, вкотре запропонує вивести російські війська, найманців, зброю і техніку з Донбасу, і взагалі працювати на врегулювання ситуації на Донбасі".

Читайте також: Образливий хід Путіна - дипломат пояснила, як Росія розхитуватиме переговори

Популярні відео

За словами експосла України у США, для Путіна "Україна важливіша, ніж всі інші теми, які будуть сьогодні обговорюватись".

"Тому Путін з радістю поміняв би свою позицію щодо України на всі інші теми, які сьогодні обговорюватимуться. Але, звичайно, Байден не дозволить такого обміну, й американська позиція щодо України буде дуже жорсткою і такою, яка вона була до сьогодні", - наголосив Моцик.

Він додав, що в питанні надання Україні військової допомоги "Америка лідирує і показує приклад іншим".

Фото: Прес-служба президента РФ

Читайте також: Є шанс уникнути нападу на Україну — Саакашвілі про зустріч Путіна і Байдена

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент США Джо Байден може пожертвувати інтересами України заради домовленості з Кремлем.

Джерело Україна 24 Теги