На прикладі країни колишнього СРСР: Гордон пояснив, як реформувати армію України

Журналіст нагадав про нещодавню війну за Нагірний Карабах

На прикладі країни колишнього СРСР: Гордон пояснив, як реформувати армію України

Україна повинна реформувати армію за прикладом Азербайджану, який показав свої успіхи у війні з Вірменією за Нагірний Карабах.

Таку думку висловив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон. За словами журналіста, Збройні сили України - "це досі радянська армія, трошки поліпшена".

"Це стосується всього - вона погано озброєна, вона не модернізована, в нас досі немає жодного патронного заводу. Я розмовляв з азербайджанськими високопоставленими військовими, вони мені розповідали, що вони готувалися до перемоги в Нагірному Карабасі. Вони кажуть: ви Донбас хочете брати чи ні? А ми готувалися, нас озброювали. А хто вас озброював, запитую. Дві країни - Туреччина та Ізраїль. Відмовилися від радянського озброєння - ізраїльські інструктори, турецькі інструктори, найкраща у світі зброя - безпілотники, "Купол" у них стоїть над атомною електростанцією. А ми чого? Не можемо з Ізраїлем домовитися, з Туреччиною? Корупцією займаємося, солдатів погано годуємо?" - зазначив він.

Читайте також: Гордон розповів, чи піде воювати за Україну

Популярні відео

Гордон також висловив думку, що главу Міноборони Андрія Тарана "треба гнати".

Раніше журналіст Дмитро Гордон розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", в який спосіб можна підвищити боєготовність української армії.

Джерело Україна 24 Теги