Гордон про переговори Путіна і Байдена: цікава зустріч, але є багато нюансів

Як зазначив журналіст, Україна сподівається на США і "не хоче йти під Москву"

Гордон про переговори Путіна і Байдена: цікава зустріч, але є багато нюансів

На переговорах президентів Росії та США Володимира Путіна і Джо Байдена 16 червня у Женеві не будуть вирішені якісь глобальні питання.

Таку думку висловив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

"У мене немає відчуття, що там (на зустрічі Байдена і Путіна - ред.) будуть вирішуватися якісь глобальні речі. І не знаю, що там вирішуватиметься щодо України, знаю одне: Україні не треба чекати чужих рішень, треба робити свою політику. Україні досить вже сподіватися на когось, треба сподіватися тільки на себе... Зрозуміло, що Україна сподівається на США, це наш стратегічний партнер. Зрозуміло, що Україна не хоче йти під Москву, сподівається, що США допоможуть їй уникнути цієї гіркої долі", - сказав журналіст.

Читайте також: Про що Путін може домовитися з Байденом: у Росії озвучили прогноз

Популярні відео

На його думку, у Путіна і Байдена "буде цікава зустріч, але є багато нюансів".

"Мені здається, що Байден не в найкращій формі через вік. Путін у прекрасній формі, він легко переграє всіх своїх візаві. Але з Байденом до Женеви прибуває рекордна кількість помічників і консультантів, сподіваюся, вони йому допоможуть", - зазначив Гордон.

Читайте також: Є шанс уникнути нападу на Україну — Саакашвілі про зустріч Путіна і Байдена

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент США Джо Байден може пожертвувати інтересами України заради домовленості з Кремлем.

Джерело Україна 24 Теги