Бойовикам прийшло значне поповнення - екскомандир "Азова" про Донбас

Андрій Білецький розповів, як проходить "уповільнена війна"

Бойовикам прийшло значне поповнення - екскомандир "Азова" про Донбас

Засновник добровольчого батальйону "Азов", екснардеп Андрій Білецький в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" розповів про нинішню ситуацію в зоні проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі. За його словами, бойовики ОРДЛО отримали поповнення і сьогодні значно більше готові до війни.

"Йде така уповільнена війна на стаціонарних позиціях. Ця ситуація для нас, на жаль, стала стандартом з другої половини 2015 року. Аеропорт, Дебальцеве і Широкине - найбільші останні рухи фронту в той чи інший бік, після цього були іноді такі локальні активні операції, але активної фази немає", - сказав Білецький.

Читайте також: Екскомандир "Азова" розповів, чи воював Протасевич на Донбасі

Популярні відео

Оцінюючи готовність бойовиків ОРДЛО, екскомандир "Азова" зазначив:

"Якщо запитати, що з особовим складом, технікою ворога, то у квітні-травні прийшло значне поповнення - як кадрове, так і технікою. Їх готовність до війни зараз значно вища, ніж пів року тому, але активної фази немає. Але коли хтось готовий, вона може розпочатися, вибачте, за 5 хвилин".

Читайте також: Саакашвілі заявив про загрозу нападу Росії й назвав першу ціль Путіна

Раніше екскомандир "Азова" Андрій Білецький в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи має Україна шанси у відкритій війні з Росією.

Джерело Україна 24 Теги