Гройсман звернувся до Байдена: Ми боремося за майбутнє всіх демократій

Володимир Гройсман розповів, які питання Байдену потрібно обговорити з Путіним

Гройсман звернувся до Байдена: Ми боремося за майбутнє всіх демократій

Лідер політичної партії "Українська Cтратегія Гройсмана" Володимир Гройсман звернувся до президента США Джо Байдена з пропозиціями питань, які важливо поставити й обговорити під час зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним. Зустріч запланована на 16 червня, і питання ситуації в Україні є одним з ключових пунктів перемовин.

"Я бачив ваші коментарі про те, що ви хочете сказати Путіну. Я погоджуюсь і підтримую їх, і я радий спостерігати за поверненням Сполучених Штатів на міжнародну арену як справжнього лідера демократії. Але принагідно я б також хотів привернути вашу увагу до того, що українці хотіли б сказати Путіну!" — наголосив Володимир Гройсман у відеозверненні на Facebook.

Читайте також: На кремлівській площі: Ляшко назвав "червоні лінії" для України

За словами Володимира Гройсмана, Україна віддана цінностям ліги розвинутих демократичних країн і робить свій внесок у процес досягнення миру і безпеки у всьому світі. Саме тому, наша країна має право  вимагати від Росії поваги до своєї територіальної цілісності включно з Кримом. І тут не може бути жодних компромісів.

"Ми вимагаємо миру і безпеки у всьому регіоні. Росія повинна поважати територіальну цілісність і суверенітет не лише України, але й Білорусі, Грузії, Молдови та всіх інших країн нашого регіону. Ми також хочемо, щоб Путін знав: Україні важлива глобальна безпека. Ми усвідомлюємо, що він підриває не тільки безпеку і стабільність України, але й усього світу, і наша боротьба – не тільки за нашу територіальну цілісність, але й за існування ліги демократичних країн", — зазначив Гройсман.

Читайте також: Про що Путін може домовитися з Байденом: в Росії озвучили прогноз

Як підкреслив політик, не можна допустити, щоб Україна стала небезпечним прецедентом, що дозволить тиранам по всьому світу абсолютно безкарно відбирати землі в інших народів.

"Росія, і не тільки політичний режим, але й цілий народ може залишитися в пам’яті наступних поколінь наших країн або як добрий сусід і один з локомотивів прогресу, або як той, що спровокував "темні часи" людства", — наголосив він.

Раніше член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш розповів, як президент США Джо Байден на переговорах може вплинути на президента Росії Володимира Путіна.

Зустріч президента США Джо Байдена і президента Росії Володимира Путіна відбудеться 16 червня у Женеві, Швейцарія.

Джерело Україна 24 Теги