У ТКГ розповіли, як Байден може вплинути на Путіна в питанні Донбасу

Сьогодні Росія не бачить сенсу йти з Донбасу, зазначив Сергій Гармаш

У ТКГ розповіли, як Байден може вплинути на Путіна в питанні Донбасу

Президент США Джо Байден на переговорах з президентом Росії Володимиром Путіним може переконати його почати більш конструктивний діалог щодо Донбасу.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів член української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Сергій Гармаш.

"Поки в ТКГ не з'явиться друга сторона конфлікту, суб'єкт переговорів, то ніякий конструктивний діалог неможливий. Ми бачили вчора заяву глав країн Великої сімки про те, що Росія є стороною конфлікту, а не посередником. Якщо Байдену вдасться переконати Путіна прийняти цю точку зору і почати конструктивний діалог, то тоді можливі якісь зрушення", - зазначив Гармаш.

Читайте також: Росія займає дивну позицію — в ТКГ розповіли про обмін полоненими

Популярні відео

За його словами, Росія не бачить сенсу йти зі сходу України, оскільки "зараз вона зробила Донбас ще й майданчиком для з'ясування відносин зі США, Євросоюзом".

"Донбас по суті став не регіональним, а глобальним конфліктом. Тому я не чекаю якихось проривних рішень, принаймні позитивних, від цієї зустрічі. Думаю, нам ще належить багато і повільно, цілеспрямовано працювати над тим, щоб Росія захотіла піти. А піде вона тоді, коли зрозуміє, що їй невигідна підтримка цього конфлікту, передусім з економічної точки зору", - пояснив член української делегації в ТКГ.

Раніше член української делегації в ТКГ Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про ситуацію з обміном полоненими.

Джерело Україна 24 Теги