Рада розгляне податкову амністію: "слуга народу" пояснила, що це таке

Євгенія Кравчук розповіла, що зміниться для українців в декларуванні доходів

Рада розгляне податкову амністію: "слуга народу" пояснила, що це таке

Питання податкової амністії для українців поточного тижня розгляне Верховна Рада. Законопроєкт був створений ще минулого року, він передбачає подачу нульової декларації для громадян. Подробиці розповіла заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"У мене немає сумнівів, що ми проголосуємо весь пакет документів, який стосується податкової амністії, у вівторок. Голосів однозначно вистачає. Йдеться про добровільне декларування, це не обов'язкове декларування для всіх громадян. Під нього не потрапляють чиновники, депутати, прокурори, судді й так далі. Це не можливість для чиновників "знайти" у себе зайвий мільйон. Це про бізнес і приватних осіб, які хочуть вивести гроші з тіні та зробити їх легальними. Щоб можна було їх інвестувати, тримати в банку на рахунку і не пояснювати, звідки ці гроші", — сказала вона.

Читайте також: Все робити "по-білому" - нардеп дав важливу пораду українцям

Популярні відео

Кравчук розповіла, як відбувається легалізація грошей.

"Суть амністії в тому, щоб за людьми потім ніхто не ходив (з питаннями, звідки гроші - ред.). Ви платите відсоток, 5% з гривневого рахунку в банку, і це означає, що вони легалізовані. Звичайно, якщо у правоохоронців будуть докази, що це корупційні кошти або відмивання... та навряд чи хтось взагалі такі гроші декларуватиме. У податковому комітеті підрахували, що це принесе кілька мільярдів гривень до бюджету, називали суму в 3 млрд. Але враховуючи, що це добровільно, не можна сказати, що всі прийдуть і покажуть свої гроші", — сказала вона.

Раніше народний депутат Муса Магомедов заявив, що через деякий час декларування доходів стане обов'язковим.

Джерело Україна 24 Теги