Ексрадник Путіна: Зеленський домігся трьох важливих речей для України

Андрій Ілларіонов розповів, які бонуси принесло Україні інтерв'ю Зеленського американському ЗМІ

Ексрадник Путіна: Зеленський домігся трьох важливих речей для України

Президент України Володимир Зеленський зробив дуже важливий крок для допомоги країні, розповів ексрадник президента Росії Володимира Путіна Андрій Ілларіонов в програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"На такому тлі, коли сили, що протистоять Україні, досить потужні, я повинен визнати, що Володимир Зеленський зробив дуже сильний крок, коли дав інтерв'ю такому інформаційному порталу як Axios, одним з керівників якого є дружина Блінкена. Це інтерв'ю дуже уважно прочитали в усіх інститутах американської влади. І це інтерв'ю змусило Байдена зателефонувати Зеленському. В результаті цього вже другого телефонного дзвінка українська сторона домоглася кількох важливих речей", — сказав він.

Читайте також: Зеленський зачарує Байдена — Гордон про зустріч президентів України і США

Ілларіонов назвав три наслідки, які пішли на користь Україні.

"По-перше, американська сторона стала говорити про те, що вона якимось чином сприятиме тому, щоб Німеччина якось компенсувала втрати для України в результаті будівництва "Північного потоку-2". По-друге, Зеленський отримав запрошення в Білий Дім, нехай після зустрічі з Путіним, але все ж таки. По-третє, Міноборони США оголосило про те, що вони дають додатково 150 млн доларів в якості військової допомоги Україні, які були викреслені з допомоги три місяці тому, коли прийшла адміністрація Байдена.

Той незвичайний стиль, в якому виступив Зеленський і за що його дуже сильно стали лаяти в Україні, насправді приніс дуже вагомі бали українській стороні та дуже важливі ресурси для захисту України в цій непростій ситуації", — сказав він.

Раніше Ілларіонов розповів про союзників Володимира Путіна в адміністрації президента США.

Джерело Україна 24 Теги