Саакашвілі заявив про загрозу нападу Росії і назвав першу ціль Путіна

На думку Саакашвілі, остання надія України - зустріч Путіна з Байденом

Саакашвілі заявив про загрозу нападу Росії і назвав першу ціль Путіна

У разі масштабного нападу Росії на Україну, першою ціллю президента РФ Володимира Путіна стане Маріуполь.

Про це в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24" розповів глава виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі.

"Маріуполь - це перша ціль Путіна. Для мене зустріч Байдена з Путіним - це останній реалістичний шанс уникнути в найближчі місяці великомасштабного нападу Росії, зокрема на Маріуполь, Херсон, Одесу. Без цієї зустрічі, я думав, що великомасштабний напад майже гарантовано. Важко переоцінити для нас значення цієї зустрічі", - підкреслив він.

Читайте також: Саакашвілі назвав головного ворога України

Популярні відео

Як зазначив Саакашвілі, позиції Росії "завжди настільки сильні, наскільки США не хочуть втручатися".

"Коли чинний президент Обама сказав: ми не будемо починати війну з Росією через Україну. Коли чинний президент говорить: не хвилюйтеся, ми не будемо починати війну. У 2008 році Джордж Буш врятував Грузію, сказавши: ми зробимо що завгодно, ми будемо крилаті ракети розміщувати. Він підняв літаки, відправив флот, він показував, що готовий на багато рішучих дій. Мені здається, Байден - це останній з могікан американської політики, для якого холодна війна, СРСР, Росія багато що значать", - заявив глава виконкому Ради реформ.

Раніше глава виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі в ефірі телеканалу "Україна 24" запропонував ідею перетворення Маріуполя на важливий туристичний курорт.

Джерело Україна 24 Теги