Заради зустрічі з Путіним: міністр сказав, чи піде Зеленський на переговори з ОРДЛО

Дмитро Кулеба зазначив, що організувати переговори двох президентів буде дуже складно

Заради зустрічі з Путіним: міністр сказав, чи піде Зеленський на переговори з ОРДЛО

Президент України Володимир Зеленський не вестиме прямих переговорів з ОРДЛО заради зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це розповів в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На запитання, чи відбудеться зустріч лідерів двох країн, якщо Путін запропонує Зеленському зустрітися перед цим з представниками ОРДЛО, міністр відповів:

"По-перше, президент України не буде зустрічатися невідомо з ким. Це я кажу про представників так званих "Л/ДНР". Їхнє місце визначене – лише в ТКГ в статусі запрошених осіб. По-друге, зараз місце зустрічі не обговорюється. Є певні контакти, намагання узгодити порядок денний зустрічі, але до географії ще не дійшли".

Читайте також: Переговори Байдена і Путіна: названо дві "червоні лінії" щодо України

Популярні відео

Кулеба зазначив, що організувати зустріч Зеленського і Путіна буде надзвичайно складно.

"Але якщо ми побачимо, що ми на цій зустрічі дійсно зможемо вирішити питання, необхідні для припинення війни в Україні, російської агресії проти України й відновлення нашої територіальної цілісності, ми, безумовно, не пожалкуємо сил, щоб така зустріч відбулася", - наголосив він.

Читайте також: Міністр назвав дві умови для примирення України з Росією

Раніше ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Кремль може висунути Володимиру Зеленському умову - заради зустрічі з Володимиром Путіним провести переговори з ОРДЛО.

Глава МЗС Дмитро Кулеба в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив про готовність організувати зустріч президентів України та Росії Володимира Зеленського та Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги