У Раді зробили крок до прийняття "антиколомойського" закону

Закон про банки можуть ухвалити в перші тижні травня

У Раді зробили крок до прийняття "антиколомойського" закону

У Верховній Раді України народні депутати зібрали 150 підписів для розгляду за спеціальною процедурою законопроекту про діяльність банків, відомого як "антиколомойський закон".

Про це в ефірі "Україна 24" розповів нардеп від фракції "Голос" Ярослав Железняк. Він висловив сподівання, що розгляд документу "пройде швидко, безболісно і безпечно, ніхто не затягуватиме засідання".

"Сьогодні я став одним із понад 150 народних депутатів за застосування спецпроцедури, яка завтра буде винесена на розгляд парламенту. Це буде 17-те питання порядку денного - останнє. Спецпроцедура передбачає, що замість розгляду 16 586 правок, ми винесемо до зали Ради приблизно 300 правок. Кожна фракція і народний депутат зможуть подати до 5 правок, на яких вони наполягають. Замість того, щоб витрачати рік часу роботи парламенту на ці правки, це займе декілька годин. Сподіваюсь, що закон буде прийнятий в перші тижні травня", - розповів нардеп. 

Читайте також

Нагадаємо, голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев розповів, що законопроект про банки, відомий як "антиколомойський закон", дозволить Україні забезпечити стабільність курсу гривні і виконання державою всіх соціальних виплат.

Популярні відео

Теги