Чи кине Путін виклик Байдену: міністр озвучив прогноз

Росія провокує нестабільність у США через свої канали впливу, зазначив Дмитро Кулеба

Чи кине Путін виклик Байдену: міністр озвучив прогноз

Росія сьогодні становить загрозу для США, але вона недостатньо сильна, щоб кинути Штатам повноцінний виклик.

Про це розповів в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, коментуючи майбутню зустріч президентів США і Росії Джо Байдена та Володимира Путіна.

"США дуже добре відчули на собі рівень загрози, яку може становити Росія – коли Росія втручалася в американські вибори, коли вона використовувала інструменти інформаційної війни для створення конфліктів всередині американського суспільства. Достатньо згадати рух "Чорні життя мають значення", коли Росія через свої канали впливу ще сильніше розпалювала ворожнечу в США. Третій елемент – США чудово знають, в яких країнах Росія поводить себе агресивно – Україна, Сирія, Лівія та багато інших місць. Тому, безумовно, Росія для США – це країна, яка становить загрозу своєю поведінкою. Але ця країна недостатньо сильна для того, щоб кинути виклик США, такий виклик, який кинув Китай Америці", - сказав очільник МЗС.

Читайте також: Є тривога — економіст про підсумки зустрічі Путіна і Байдена для України

Популярні відео

Як пояснив Кулеба, "не треба ані глобалізувати Росію, але і не треба до неї ставитися зневажливо чи не поважати ту загрозу, яку вона може становити".

Раніше ексрадник президента Росії Андрій Ілларіонов розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", чи згадають про слова президента США "Путін - вбивця" на зустрічі двох президентів 16 червня.

Джерело Україна 24 Теги