Зеленський зачарує Байдена — Гордон про зустріч президентів України і США

Дмитро Гордон розповів, як поводитиметься Зеленський на зустрічі з Байденом

Зеленський зачарує Байдена — Гордон про зустріч президентів України і США

Відомі журналісти обговорили майбутню зустріч президента України Володимира Путіна і президента США Джо Байдена в програмі "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24".

Головред видання "Гордон" Олеся Бацман зазначила, що зустріч пройде у вузькому форматі.

"Я не знаю, коли буде зустріч Зеленського і Байдена. Але в кулуарах говорять, що зустріч планується на кінець липня. І зустріч планується в більш вузькому форматі. При якому Зеленський зможе докладно обговорити з Байденом всі питання", — сказала вона.

Читайте також: Зеленський поговорить з Байденом: у "Слузі народу" назвали три головні теми

Популярні відео

Журналіст Дмитро Гордон у відповідь сказав, що у зустрічі візьмуть участь Дональд Трамп, Барак Обама.

"У мене є стійке відчуття, що Зеленський поводитиме себе гідно. Те, що він робить останнім часом, додає мені великого оптимізму. Мені здається, що він зрозумів, нарешті, що Україна сьогодні є об'єктом, а треба, щоб стала суб'єктом. Тому він веде жорстку риторику останнім часом, спрямовану на те, щоб з Україною рахувалися. Він називає речі своїми іменами, він дорікає нашим західним партнерам, що вони недостатньо послідовні, часто висловлюють глибоку стурбованість тим, що Росія чинить відносно України. А з іншого боку ведуть з Росією бізнес.

Тому, думаю, під час зустрічі з Байденом Зеленський, по-перше, зачарує його, тому що він зачаровує всіх співрозмовників, а по-друге, поводитиметься з гідністю, це вкрай важливо", — сказав він.

Читайте також: Політолог про зустріч Зеленського і Байдена: не треба втискуватися в формат

Нагадаємо, Джо Байден і Володимир Зеленський поспілкувалися телефоном 7 червня перед зустріччю Байдена з главою РФ Володимиром Путіним, яка відбудеться 16 червня. Під час телефонної розмови Байден запросив Зеленського приїхати до Вашингтона в липні.

Джерело Україна 24 Теги