Треба бути готовим до сюрпризів — Ілларіонов про зустріч Зеленського і Путіна

Ексрадник Путіна розповів, про що Путін планує розмовляти з Зеленським

Треба бути готовим до сюрпризів — Ілларіонов про зустріч Зеленського і Путіна

Президент Росії Володимир Путін в недавньому інтерв'ю сказав, що не хоче говорити з президентом України Володимиром Зеленським про Донбас і Крим. Цю заяву прокоментував ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов в програмі "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24".

"Думаю, позиція Путіна добре відома. Про Крим він не збирається говорити. Він каже: питання закрите. Стосовно Донбасу, він каже, що готовий говорити, але про те, як Україна збирається виконувати Мінські угоди, відповідно до яких потрібно провести всі ці рішення про амністію бойовикам, провести вибори без українського контролю, легалізувати "народну міліцію", "народні прокуратури" і так далі. І коли це все буде зроблено — надати шанс, можливо, спільного патрулювання на офіційно визнаному українсько-російському кордоні. Позиція Путіна тут не змінилася", — сказав він.

Читайте також: Зеленський поговорить з Байденом: в "Слузі народу" назвали три головні теми

Популярні відео

За словами Ілларіонова, від Путіна можна очікувати найнесподіваніших кроків.

"Але нагадаю, що, маючи справу з Путіним, треба бути готовим до різних сюрпризів. Якщо Зеленський в якийсь момент наважиться поїхати до Москви або в інше місце Росії на переговори з Путіним, він може несподівано для себе і для української делегації виявити, що спочатку йому запропонують поговорити з лідерами так званих "республік", і лише після цього запропонують поговорити з Путіним. Сьогоднішня українська адміністрація починає дорослішати — думаю, таких грубих помилок, як попервах, вона допускати не буде, і діятиме значно ефективніше", — сказав він.

Раніше російський політичний і громадський діяч Марк Фейгін розповів, як в Кремлі сприйняли телефонну розмову президента України Володимира Зеленського з президентом США Джо Байденом.

Джерело Україна 24 Теги