Експрем'єр нагадав Путіну про важливе рішення щодо України і НАТО

Арсеній Яценюк відповів Володимиру Путіну на його слова про гарантії з приводу України

Експрем'єр нагадав Путіну про важливе рішення щодо України і НАТО

Президент Росії Володимир Путін забув про те, що Україну та Грузію обіцяли прийняти в НАТО — про це заявив експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час Київського безпекового форуму 11 червня, який транслювався на телеканалі "Україна 24".

"Володимир Путін, він, напевно, погано читає або йому не дали можливість нагадати про те, що вже саміт НАТО у 2008 році прийняв рішення стосовно України. Тому що він поставив під питання. Ми не знаємо, сказав Путін, нам ніхто не дав гарантій, що Україна не буде членом НАТО.

 Володимир Володимирович, вам дали гарантії, що Україна буде членом НАТО. Це написано у резолюції 2008 року Бухарестського саміту. Там пряма мова: ми сьогодні вирішили, що Грузія та Україна будуть членами НАТО. Вам вже все відповіли", — сказав він.

Читайте також: Україна заслуговує увійти до союзу успішних держав — експрем'єр про НАТО

Також Яценюк закликав учасників Форуму почути думку українців щодо НАТО.

"Молодіжний форум – це не про вчора і вже навіть не про сьогодні, а це про завтра України. Я б хотів, щоби учасники саміту НАТО, і український політичний істеблішмент, і наші іноземні партнери почули ваш голос, почули ваше бачення, чи хочете ви, щоб Україна стала членом НАТО, яке майбутнє для України хоче українська молодь", — сказав він.

Раніше політолог Михайло Басараб назвав дві перешкоди для вступу України до НАТО.

Джерело Україна 24 Теги