Ціну підняли у 30 разів — Піскун розповів, як виселився з держдачі

Ексгенпрокурор розповів, чи можуть виселити чиновника з держдачі без його згоди

Ціну підняли у 30 разів — Піскун розповів, як виселився з держдачі

Ексгенпрокурор Святослав Піскун розповів, як добровільно виселився з державної дачі, у програмі "Народ проти" на телеканалі "Україна 24".

"Виселення взагалі – це адміністративна дія, вона не може бути зроблена без рішення суду. Нікого нізвідки не можна виселяти без рішення відповідної судової інстанції. Я виселився добровільно й сам ще до того, як підняли це питання, тому що мене не влаштувала ціна, яку треба було вже платити за цю державну дачу, яку я отримав колись у користування на праві договору оренди як генпрокурор, який мав державну охорону. До 2014 року там проживали люди, там був список осіб, затверджений Кабміном, а також розцінки за метр житла. Згідно з цими розцінками, держслужбовцям надавалась можливість жити на цих дачах", — сказав він. 

Читайте також: Ляшко озвучив пропозицію Зеленському: Можна заробити мільярди в бюджет

Популярні відео

Піскун пояснив, що відбувалося з держдачами, починаючи з 2014 року.

"У 2014 році Петро Порошенко скасував своїм указом всі персональні укази Кучми, Ющенка, які давали право проживати там мені та ще 100 людям. Я ж не сам туди вселився, був указ президента щодо мене, що мені туди треба вселитися. У 2014 році питання просто стало комерційним. Це не було вже прив’язано до посад. Тепер ціну підняли десь у 30 разів, у порівнянні з позаминулим роком. Коли прийшла молода команда, вона дуже серйозно підняла ціни. Чи є сенс платити такі гроші? Я порахував, що мені це не потрібно. Я поїхав. Але виселення як таке не може відбутися без рішення суду. Тому всі решта, кого збираються виселяти, хай подають до суду, їх виселяють, хай люди виходять – тут немає нічого такого", — сказав він.

Раніше експрем'єр-міністр Арсеній Яценюк розповів, як потрібно вчинити з державними дачами.

Джерело Україна 24 Теги