Судді блокують роботу КСУ — депутат розповіла подробиці

Ольга Совгиря розкритикувала суддів Конституційного суду за їхні хитрості

Судді блокують роботу КСУ — депутат розповіла подробиці

Декілька суддів Конституційного суду блокують роботу суду, вимагаючи, щоб звільнений ексголова КСУ Олександр Тупицький вийшов на роботу — подробиці розповіла нардепка з фракції "Слуга народу", представниця парламенту в КСУ Ольга Совгиря у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24".

"Є імовірність (що кожне засідання КСУ буде блоковане – ред.), є такий ризик. Але сам КСУ не відкриває провадження щодо конституційності указів президента про звільнення Касмініна і Тупицького, тобто вони й не відмовляють, і не відкривають провадження. Це колегія з трьох суддів, які не можуть вирішити. Мають бути цивілізовані форми реагування на будь-які ситуації. Якщо судді КСУ реагують нецивілізовано – у мене тоді запитання…" — сказала вона. 

Читайте також: Неочікуваний поворот стався у справі Тупицького: подробиці з зали суду

Популярні відео

На думку депутатки, судді КСУ вдаються до хитрощів.

"Я не думаю, що це корупція, я думаю, що це процесуальні хитрощі, недобросовісні затягування розгляду справи. Звичайно, в цей час судді у повному складі отримують всю заробітну плату, всі гарантії соціального статусу за рахунок платників податків, за рахунок громадян. Зарплата у суддів КСУ є космічною. За таку зарплату вони мають забезпечувати верховенство права і Конституції, а не ми щодня маємо чути, що в КСУ якісь нескінченні скандали", — сказала вона.

Читайте також: Справа Тупицького: Венедіктова пояснила "Україна 24" резонансний крок прокуратури

Нагадаємо, 27 березня президент Володимир Зеленський скасував укази експрезидента Віктора Януковича про призначення Олександра Тупицького й Олександра Касмініна суддями КСУ.

Раніше він підписав указ про відсторонення Олександра Тупицького з посади судді Конституційного суду. Тупицького підозрюють у посадових злочинах за двома статтями - підкуп свідка і введення суду в оману.

Джерело Україна 24 Теги