Ініціатива нардепів щодо МВФ: "слуга народу" розповів про проблему

Олексій Устенко розповів, як депутати відкликали свої підписи під пропозицією щодо боргу МВФ

Ініціатива нардепів щодо МВФ: "слуга народу" розповів про проблему

37 нардепів зареєстрували постанову про реструктуризацію держборгу перед МВФ. Фактично депутати просять знизити відсоткову ставку або подовжити термін виплати. Деталі розповів нардеп від фракції "Слуга народу" Олексій Устенко у програмі "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24". 

"Наскільки я розумію, більшість підписів відкликали, зокрема більшість колег з нашої фракції відкликали свої підписи. Тут все просто: якщо я у вас в борг візьму гроші, а коли настане час віддавати, скажу, що потім віддам – економіка так не працює. Так робить Аргентина, але Аргентину вже кредитують під величезні відсотки, там вже давно ніхто не робить на неї ставку. Є Судан, який може відмовитися щодо виплат зовнішнього боргу", — сказав він. 

Читайте також: Рада ухвалить три закони для співпраці з МВФ: Арахамія розкрив подробиці

Популярні відео

За словами нардепа, не всі, хто підписався, могли розібратися в ініціативі.

"Тут є питання власної ініціативи будь-якого нардепа, це власна думка, це не позиція партії. По-перше, є колеги, які не відносяться ані до податкового, ані до економічного комітету. І дуже часто ініціатива в сесійній залі може сприйматися… До вас підходять і кажуть: ну підпиши, класна ініціатива, часто це спрацьовує. Я вже давно не підписую. Коли нардепи відкликають підписи – напевно, їм пояснюють, вони розбираються в ситуації", — сказав він.

Раніше економіст Андрій Длігач назвав крайній термін, у який Україні необхідно домовитися з МВФ.

Джерело Україна 24 Теги