Він все профукав: лідер Нацкорпусу пояснив, навіщо потрібно розірвати відносини з Лукашенком

Андрій Білецький вважає, що якщо не вжити заходів, то потім буде соромно дивитися в очі білорусам

Він все профукав: лідер Нацкорпусу пояснив, навіщо потрібно розірвати відносини з Лукашенком

Екснардеп, лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький вважає, що режим Олександра Лукашенка добігатиме кінця, і Україні потрібно припиняти з ним відносини. Про це він заявив в ефірі програми "Ток-шоу №1" на каналі "Україна 24".

"Якщо говорити про режим, чи припиняти нам відносини з режимом - так, безумовно. Я вірю, що білоруси для нас в прямому сенсі братній народ, і не було стільки добровольців з жодної країни світу в 2014 році, як з Білорусі. Але народ - це народ, а режим - це режим", - сказав політик.

Популярні відео

На думку Білецького, Лукашенко "профукав" шанси нормально піти.

"Чому потрібно припиняти відносини? Для Лукашенка ця історія вже ніколи не може закінчитися чимось хорошим. Він свій сценарій доброго відходу давно профукав. Рано чи пізно цей режим припиниться в стилі Муаммара Каддафі, або його посадить власне КДБ. І як ми будемо дивитися в очі білорусам, 80% яких зараз відкрито ненавидять режим і йому протистоять?" - сказав Білецький.

Читайте також: Отримали 1000 км плацдарму для Росії — Ляшко про відносини з Білоруссю

Також лідер Національного корпусу зазначив, що торгівля з Білоруссю - це насправді прихована торгівля з Росією.

"Ось ми говоримо про торгівлю з Білоруссю, бачимо величезні цифри, у нас в останні роки торгівля росла по 15-20% на рік. Це прихована торгівля з Росією через Білорусь. Чим швидше вся ця історія припиниться, тим швидше цей режим зникне, і будь-який інший білоруський режим буде дружнішим для України", - сказав Білецький.

Читайте також: Лукашенко може відпустити Протасевича: озвучено несподіваний прогноз щодо Білорусі 

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" розповів, які відносини повинні бути у України з Білоруссю, поки там режим Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги