Російський політик назвав головну відмінність України від РФ

Дмитро Гудков оцінив можливість повного розриву відносин між двома країнами

Російський політик назвав головну відмінність України від РФ

Російський політик Дмитро Гудков, який залишив РФ через політичні переслідування, в ефірі програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" розповів, чим його країна відрізняється від України.

"Головна відмінність двох країн у тому, що Україна обрала європейський цивілізований шлях. Звичайно, напевно робите помилки, але головне - це напрямок. І путінський режим - я не кажу Росія, я не асоціюю себе з путінським режимом - обрав авторитарний шлях, побудову диктатури. У вас є дискусія, політика, вибори, громадянське суспільство тощо. В Росії все це знищується. В нас один опозиціонер у в'язниці, інший вбитий, третій тут, дуже багато ходять під кримінальними переслідуваннями, практично ніхто не допущений до виборів. Головна відмінність - це два шляхи, в світі є диктатура і демократія", - зазначив Гудков.

Читайте також: У Росії розповіли, чому Путін навчився в Лукашенка

Популярні відео

При цьому російський політик заявив, що навіть якщо завтра Україна вирішить розірвати відносини з Росією, "це неможливо зробити швидко, це займе час, це болісний шлях".

"З одного боку, коли ми бачимо цифри товарообігу, хто чого куди експортує, кому це вигідно - це все дійсно добре... Але різні країни експортують не тільки товари і послуги. Є країни, які експортують цінності, ризики і загрози... Ось Крим, ось війна, і скажіть, чи відповідає це національним інтересам України? Звичайно ж ні. Це теж потрібно враховувати", - підкреслив він.

Раніше російський політик Дмитро Гудков в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінив можливість великої війни Росії проти України.

Джерело Україна 24 Теги