Саакашвілі озвучив важливий план розвитку Маріуполя: "Ніхто не буде думати про війну"

"Я бачу в Маріуполі шалений туристичний потенціал", - заявив Саакашвілі

Саакашвілі озвучив важливий план розвитку Маріуполя: "Ніхто не буде думати про війну"

Глава виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі в ефірі програми «Сьогодні Ввечері» на телеканалі «Україна 24» запропонував ідею перетворення Маріуполя на важливий туристичний курорт.

«Я бачу в Маріуполі шалений туристичний потенціал. Ми тут хочемо створити, закликати український бізнес створити приватний консорціум партнерства. Тут дуже крута, ділова і конструктивна мерія. Ми хочемо, щоб бізнесмени відкрили тут готелі, ресторани. Мерія підведе всі комунікації, мерія робить фунікулер. Ми говорили з міністром Кубраковим. Він готовий вже відкривати аеропорт, якщо Генштаб не дозволить у Маріуполі, то в Бердянську, робити дорогу з Бердянська. Я вам даю слово, я не якийсь там балакун, я робив кілька великих курортів за своє життя - тут у Маріуполі через два роки ніхто не буде згадувати не те що про війну, всі будуть говорити, що це найкрутіше нове туристичне місце в Україні, всі будуть літати сюди, тут будуть фестивалі. Тут, до речі, суперкухня, яка конкурує з одеською», - зазначив глава виконкому реформ.

Читайте також: Мер Маріуполя назвав спосіб поліпшити фінансування місцевих громад

Популярні відео

Він запевнив, що в Маріуполі буде доступний туризм для українців та іноземців.

«Але треба, щоб хтось почав. Тут вже є інфраструктура. Просто зараз треба це все підняти, і треба, щоб уряд Києва допоміг. Найкращий захист Маріуполя - а це передній фланг України - це розвиток, гроші, дохід для людей, це красива картинка, а красиву картинку бомбити вже ніхто не наважиться. Треба її вчасно швидко створювати. Тому ми сьогодні працюємо, зараз ми відкриваємо філію «Офісу простих рішень» тут. Туризм - це порятунок і майбутнє Маріуполя разом з промисловістю, яка існує тут», - заявив Саакашвілі.

Читайте також: Голова Укравтодору показав, як "Велике будівництво" Зеленського оновлює дороги на Донбасі

Раніше Голова виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі в ефірі програми "Час Голованова" на каналі "Україна 24" заявив, що головними ворогами України на шляху до реформ є чиновники середньої ланки.

Джерело Україна 24 Теги