При Кабміні створили новий орган – міністр розповів про його завдання

В уряді вирішили приділити більше уваги креативній індустрії

При Кабміні створили новий орган – міністр розповів про його завдання

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів про створення Ради з розвитку креативної економіки при Кабміні.

"Вчора була створена Рада з питань креативної економіки... Це консультативний орган при Кабміні, це своєрідний майданчик для дискусій, для напрацювання відповідних рішень, законів між владою і представниками креативної індустрії. Створено вже три робочі групи – з питань народно-художніх промислів (НХП), з питань дизайну, з питань концертної діяльності. Незабаром буде створена ще одна, яку запровадив віцепрем'єр Федоров. Ця робота говорить про те, що, нарешті, важливість креативної економіки, яка становить 4% ВВП в країні, визнана на державному рівні. Тому що KPI, які ми ставимо спільно з паном Михайлом, полягає в тому, щоб збільшити її суттєво, до двозначної цифри", - зазначив Ткаченко.

Читайте також: Україна вводить санкції проти низки російських акторів: міністр розкрив деталі

Популярні відео

Міністр повідомив, що Рада складається переважно з представників уряду і парламенту, "але в робочих групах, які створені за конкретними напрямками креативної економіки у цих сферах, ми, безперечно, відкриті".

"Напрацювання, які вже зроблені, можуть суттєво покращити можливості всіх цих сфер – і НХП, і концертних організацій, і дизайну для того, щоб вони могли капіталізувати свій бізнес, підняти свою капіталізацію", - додав він.

Раніше міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як просувається робота нещодавно створеного Центру інформаційної безпеки.

Джерело Україна 24 Теги