Заява про подачу води в Крим: Арестович пояснив

"Багато журналістів у нас відомо як працюють", - обурився Арестович

Заява про подачу води в Крим: Арестович пояснив

Радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» роз’яснив ситуацію із власною заявою щодо можливої подачі води в Крим.

«Журналістка спитала мене, чи може теоретично змінитися позиція, чи є теоретичний сценарій, який може змінити нашу позицію щодо води в Крим. Я сказав, що якщо суто теоретично розглядати, то якщо Росія стане «паїнькою», почне виводити війська, сплачувати компенсації на наших умовах, то, можливо, ми… Але це означатиме принципову зміну політики взагалі в Росії. Тобто це неможливий сценарій, сказав я виданню, тому я навіть про цей сценарій говорити не хочу", - зазначив радник.

Читайте також: Протікання греблі на Херсонщині: у Зеленського сказали, чи потрапила вода до Криму

Популярні відео

"Але багато журналістів у нас відомо як працюють, і коли Арестович тричі каже, що про це не варто говорити, Арестович (в інтерпретації журналістки – ред.) каже, що треба давати воду в Крим», - заявив Арестович.

Читайте також: Росія не може впоратися — у Зеленського висловилися про серйозну проблему в Криму

Нагадаємо, в Росії заявили, що з липня почнуть бурити в Азовському морі свердловини для постачання води до окупованого Криму.

Раніше глава Українського інституту морського права і безпеки Андрій Риженко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24, чи має право Росія добувати воду з-під дна Азовського моря.

Джерело Україна 24 Теги