Арестович розповів, чи зміниться позиція Путіна щодо Донбасу після зустрічі з Байденом

"Я не бачу, яку пропозицію може зробити Байден Путіну, щоб той змінив своє ставлення до українських реалій", - зазначив Арестович

Арестович розповів, чи зміниться позиція Путіна щодо Донбасу після зустрічі з Байденом

Радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» розповів, що скептично ставиться до можливої зміни позиції Росії у переговорах щодо Донбасу, зокрема у світлі переговорів президента США Джо Байдена з президентом Росії Володимиром Путіним.

«Я думаю, що нічого не зміниться. Бо навіть досі колективна позиція Заходу не змогла зрушити Путіна та російське керівництво з позиції, яку вони займають. Велике питання, чи зсуне щось зустріч з Байденом. Я доволі скептично ставлюся до практичних наслідків зустрічі Байдена і Путіна. Тому що я не бачу, яку пропозицію може зробити Байден Путіну, щоб той змінив своє ставлення до українських реалій, взагалі до реалій Східної Європи, питання відновлення СРСР тощо», - заявив радник.

Читайте також: Кравчук зробив несподівану заяву про переговори щодо Донбасу: "Вперше говорю про це"

Популярні відео

«Що таке «Л/ДНР» - росіяни витратили мільярди доларів, тисячі життів власних і чужих, наразилися на санкції, на купу неприємностей, щоб зробити нам дві рани в боці, засунути туди пальці і керувати нашою внутрішньою і зовнішньою політикою. Це дуже вправний інструмент, відносно недорогий. Навіщо вони його будуть втрачати?» – додав Арестович.

Фото: Україна 24

Читайте також: Путін дасть обіцянку — ексдепутат дав прогноз щодо зустрічі з Байденом

Нагадаємо, зустріч президентів Росії та США Володимира Путіна і Джо Байдена відбудеться в Женеві 16 червня.

Джерело Україна 24 Теги