Гордон про шашлики з Зеленським: "Почуте мене дуже вразило"

"Що стосується зустрічі з президентом, вона мені сподобалася", - зазначив журналіст

Гордон про шашлики з Зеленським: "Почуте мене дуже вразило"

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» розповів подробиці неформальної зустрічі з президентом Володимиром Зеленським.

«Що стосується зустрічі з президентом, вона мені сподобалася. Я побачив людину, маю на увазі президента, який анітрохи не змінився відтоді, коли ми щільно спілкувалися. Він такий же людяний, така ж швидка реакція, моментальна реакція, гумор на висоті, на вищому рівні, він був дуже відвертий, але і ми були відверті. Ви бачили, питання були дуже різні, і з претензією, жорсткі, Севгіль Мусаєва жорстке питання задавала, Олеся Бацман жорстке питання поставила щодо свободи слова, про закон про ЗМІ. Президент був домашнім, дуже людяним і відвертим. Не було питання, на яке він не захотів відповідати. 5 годин було спілкування - з 13:00 до 18:00. Я не приховую, я вже був ініціатором, щоб ми розходилися по домівках, бо сонце пекло безжально іноді. Мені дуже сподобалася зустріч, вона була інформативною. Завжди важливо - не просто посидіти подивитися один на одного, а обмінятися інформацією, звірити годинники, звірити курс», - зазначив журналіст.

Читайте також: Усвідомив гірку реальність: Гордон пояснив, як президентство змінило Зеленського

Популярні відео

Він також сказав, що йому сподобалося, що поруч з президентом були люди, «які викликають повагу, розумні, на своєму місці».

«Ну, Сергія Шефіра я знаю багато років, він на своєму місці. Андрій Єрмак - вибудувала людина роботу, навколо президента все працює як годинник. А що потрібно від голови Офісу? Системна робота потрібна. Його недооцінювали багато, і я зокрема. Михайло Подоляк на своєму місці. І мені дуже сподобалася. Я в перший раз її побачив, заступниця голови Офісу Юлія Свириденко, дуже розумна, кмітлива, теж на своєму місці, це нове покоління. Кирило Тимошенко - який швидкий розум у хлопця, там мізки, круті мізки, людина займається не тільки напрямком будівництва доріг, і я дивлюся, що дороги роблять, куди не поїду, і добре роблять. Я, напевно, не маю права говорити, що президент і Кирило Тимошенко розповіли мені з приводу планів будівництва - це вражає, почуте мене дуже вразило», - заявив Гордон.

Фото: Facebook/Михайло Подоляк

«Не було рамок, не було жодного з охоронців, хоча це закрита територія в Заліссі. Шашлики Зеленський готував сам. Він показав зайвий раз, що він є людиною. Але йому це не треба показувати, це ненатужно у нього виходить, тому що він людиною залишився. Ви уявляєте собі Путіна в цій ролі - ні. Путін сидітиме з журналістами і менторським тоном розповідатиме?.. а Лукашенко? А кого ви уявляєте - щоб отак президент величезної країни робив особисто шашлики?» - додав журналіст.

Читайте також: Зустріч Путіна і Байдена: Гордон дав тривожний прогноз для України

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заступився за президента Володимира Зеленського, який на своїй пресконференції не став називати президента РФ Володимира Путіна вбивцею.