Зустріч Путіна і Байдена: Гордон дав тривожний прогноз для України

Як зазначив журналіст, Україна повинна терміново нарощувати силу

Зустріч Путіна і Байдена: Гордон дав тривожний прогноз для України

Результатом зустрічі президентів Джо Байдена і Володимира Путіна може стати зближення США і Росії, в результаті чого Захід пожертвує інтересами України.

Такий прогноз озвучив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" журналіст Дмитро Гордон.

"Стосовно переговорів Байдена з Путіним, я вважаю, що США будуть зближуватися з Росією - ось у мене така непопулярна точка зору. Будуть зближуватися з Росією перед обличчям великої небезпеки у вигляді Китаю. Я вважаю, що Україну кинуть на поталу росіянам або розміняють. Але це нічого не означає. Це говорить тільки про одне - нам треба будувати свою країну. Нам треба забути про інтереси кого завгодно. Нам треба думати про власні інтереси. Тому нам потрібно будувати найпотужнішу армію з залученням найкращих фахівців", - сказав Гордон.

Читайте також: Звинуватили в роботі на Росію: Гордон відповів, чи подаватиме до суду

Популярні відео

На думку журналіста, прикладом для України має стати держава Ізраїль:

"Нам треба нарощувати силу, накопичувати міць, не шкодувати грошей на вдосконалення армії, перестати красти у народу, треба перестати займатися корупцією постійною. І все, тоді будь-який Путін, будь-який Байден, Макрон і Меркель будуть розмовляти з великою повагою, скажуть: хлопці, ви гідні поваги".

Фото: The White House

Раніше журналіст Дмитро Гордон розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як президент України Володимир Зеленський змінився за два роки при владі.

Джерело Україна 24 Теги