Гармаш розповів про цинізм Росії на переговорах щодо Донбасу

РФ ставиться до своїх полонених в Україні як до товару

Гармаш розповів про цинізм Росії на переговорах щодо Донбасу

Росія на переговорах щодо Донбасу ніколи не піднімає питання про звільнення або обмін своїх полонених, на противагу Україні.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів член української делегації в Тристоронній контактній групі шодо Донбасу Сергій Гармаш.

"Мені доводиться спілкуватися з родичами наших полонених. Звичайно, це дуже важко, я б сам хотів що завгодно зробити, щоб повернути людей і не відчувати болю, який іде від їхніх рідних. Але тут нічого не вдієш. Росія, на жаль, ставиться до своїх людей, які у нас утримуються в місцях обмеження волі, як до товару. І поки в неї не з'явився якийсь цікавий об'єкт для обміну, вона просто не йде на обмін", - пояснив член української делегації в ТКГ.

Читайте також: Зустріч Путіна і Байдена: Гармаш розповів, чого очікувати в ТКГ

Популярні відео

За його словами, "така, на жаль, цинічність російської політики, і тут важко щось зробити".

"Щодня я читаю в новинах, що СБУ затримала якогось агента ФСБ або ще когось - тоді у мене виникає надія, що серед цих людей все-таки знайдеться хтось, хто дійсно дорогий Путіну, Росії як агент, як носій інформації, і вона тоді захоче когось поміняти. Поки що, ймовірно, немає в нас такого об'єкта для обміну. А говорити про якісь людські мотиви для обміну з тією стороною, на жаль, не є можливим. На відміну від нас, вони (росіяни - ред.) не ставлять на ТКГ питання про звільнення або обмін своїх людей. Це незрозуміло нам, але це факт", - заявив Гармаш.

Читайте також: У МЗС розповіли, як Путін використовує обмін полоненими на Донбасі

Раніше член української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що обмін полоненими заморожений до зустрічі президента США Джо Байдена з президентом Росії Володимиром Путіним.

Джерело Україна 24 Теги