Переговори щодо Донбасу: Гармаш розповів, чи чекати обміну полоненими

У ТКГ сподіваються, що Росія "проявить добру волю"

Переговори щодо Донбасу: Гармаш розповів, чи чекати обміну полоненими

На переговорах щодо Донбасу питання обміну полоненими заморожене до зустрічі президента США Джо Байдена з президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на телеканалі "Україна 24" розповів член української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Сергій Гармаш.

"Реалістично потрібно говорити, що навіть цей процес (обмін полоненими - ред.), який, здавалося б, гуманітарно стосується всіх сторін, дуже прив'язаний до політики. На жаль, рішення приймаються навіть не на рівні ТКГ, а вирішуються в якихось навколополітичних сферах або на найвищому політичному рівні... Я принаймні завжди чекав якихось серйозних рішень з цього питання від "нормандської четвірки", або від прямих домовленостей, які можуть бути між Росією та Україною на найвищому рівні контактів. Але, знову ж таки, поки немає зустрічі Байдена з Путіним, всі процеси були загальмовані, зокрема і це питання", - сказав Гармаш.

Читайте також: У МЗС розповіли, як Путін використовує обмін полоненими на Донбасі

Популярні відео

Учасник переговорів щодо Донбасу висловив надію, "щоб Росія продемонструвала добру волю і перед зустріччю все-таки поміняла когось із людей".

"Може, завтра за підсумками ТКГ я зможу говорити більш оптимістично. На сьогодні у мене немає причин для оптимізму з цього питання", - зазначив він.

Раніше координатор групи зі звільнення військовополонених "Патріот" Олег Котенко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які додаткові умови висуває Росія для обміну полоненими.

Джерело Україна 24 Теги